Shrnutí výsledků - 18.-19.10.2015

Tento víkend byl pro náš klub velmi náročný. Mladší žačky, starší žačky A i B a kadetky odehrála svá utkání v rámci krajského přeboru.

Mladší žačky odehrály svůj úplně první turnaj v rámci krajského přeboru. Toto nově vytvořené družstvo zavítalo s trenérkou Martinou Žůrkovou do Nivnice, kde se postupně střetlo s Nivnicí, Napajedly a Uherským Brodem. Všechna děvčata byla z prvního startu nervózní, ale všechno zvládly velice dobře a zanechaly dobrý dojem. V prvním utkání prohrály až v koncovkách setů s Nivnicí 2:0 (21, 23), poté rovněž nestačily na Napajedla 2:0 (13, 21) a v posledním utkání si poradily s hráčkami Uherského Brodu 2:0 (9, 21). Celkově tedy obsadily třetí místo.

Starší žačky A i B organizovaly svůj turnaj v sobotu, 17.10.2015 na Vsetíně. Na tento turnaj dojel vloni suverenní vítěz této kategorie Zlín a Brumov, který se v loňském roce umístil v první pětce. Skupina byla velice těžká, nakonec po velkých bojích vyhrál Zlín, druhé se umístilo naše družstvo vedené trenérkou Naďou Kamasovou, třetí Brumov - Bylnice. Čtvrté místo obsadily žačky Vsetín B, které prohrály s Brumovem až ve zkráceném setu a to nejtěsnějším rozdílem dvou bodu. Toto družstvo bylo letos nově složeno a pod vedením trenérské dvojce Míša Přivřelová a Daniela Lukyová odehrála některá děvčata svá první utkání v životě.

V neděli se na domácí palubovce ukázaly ještě kadetky pod vedením trenéra Bohdana Pavlici. V tělocvičně ZŠ Rokytnice, kde odehrají většinu domácích zápasů, porazily soupeřky z Uherského Brodu dva krát 3:0. Hostující celek zaskočily již v prvním setu důrazným podáním a povolili zisk pouhých 3 bodů. A protože v soustředěném výkonu pokračovaly i v dalších setech, odzkoušel si jejich trenér hráčky v různé sestavě,  postavení, vbíhání nahrávaček i několik signálů a herních kombinací. A to polovička týmu měla za sebou sobotní trojutkání v kategorii starších žaček.