Juniorky – dohráno

Poslední zápas odehrály naše JKY na palubovce TJ Střítež.  Ještě před zahájením utkání se rýsovala naděje – při zisku plného počtu bodů se mohly holky posunout právě před své soupeřky. Realita však byla jiná. Dvě prohry, bodů nula.

Úvod utkání byl však z naší strany impozantní.  Dobrý servis, pozorná obrana, úspěšný útok, vše téměř bez nevynucených chyb.  Domácí hráčky se zmohly na pouhých 13 bodů.  V úvodu druhého setu přišlo několik chyb na příjmu podání, naše hráčky znervózněly, začaly se dopouštět chyb zejména smečí mimo hřiště a musely dotahovat.  Dostaly se až na stav 22:23, ale přišly další dvě nevynucené chyby, set by ztracen. Pak již nešlo nic a nepomohlo ani točení se sestavou.

Prohru chtěly holky odčinit v druhém zápase, ale kromě třetího setu si nedokázaly vytvořit dostatečný náskok, v koncovce vždy něco pokazily, a proto ostatní sety prohrály nejtěsnějším rozdílem.

Výsledek: 1:3 (13,-22,-18,-21),  1:3 (-24, -22, 21, -23).

Hodnocení trenéra Pavlici – bohužel, dnes nám nebylo přáno, soupeřky nás sice nepřehrály, ale dělaly méně nevynucených chyb a to rozhodlo.

Utkání odehrály: Krejčí, Janečková, Štachová, Barošová, Pruknerová, Tkadlecová, Gajdošová, Doleželová,  pro nemoc nebo zranění scházely Kabeláčová, Spisarová V., Palová, Maštalířová.