Soutředění - ženy

Ve dnech 15. až 17. září absolvoval tým žen tradiční předsezónní soustředění. Letos se do přípravy zapojily i juniorky, které budou v nadcházející druholigové sezóně získávat první zkušenosti mezi ženami.

Stejně jako v minulých letech jsme využili pohostinnosti Kempu na Hovězí, kde se nám dostalo jak klidného ubytování, tak kvalitní stravy z kuchyně Marušky Štrbíkové. Vstříc nám vyšel i ředitel zdejší základní školy Jiří Pokorný, takže jsme tělocvičnu mohli využívat naplno, jak jsme potřebovali. Během čtyř tréninkových jednotek jsme se zaměřili na zvýšení fyzické kondice, obratnosti, ale hlavně na pilování herních situací, do nichž jsme zapojovali i méně zkušené juniorky. Po skončení posledního nedělního tréninku toho měli všichni „plné zuby“, ale zároveň byli spokojeni, že udělali maximum pro to, abychom blížící se těžkou sezónu zvládli.

Jiří Žůrek, trenér

Posledních 30 dnů: 153 | Posledních 7 dnů: 31 | Poslední den: 4