VK AUSTIN Vsetín

Vítejte na stránkách volejbalového klubu
vkvsetin.sklub.cz

Pohár juniorek

Také naše juniorky měly o víkendu svá první  utkání v rámci Poháru KVS Zlín.  V předcházejícím ročníku byly v soutěži nejmladší a zvítězily jen z důvodů neúčasti dvou týmů v jarní části. V letošní podzimní části hrané v Rožnově nastoupily proti nim věkově mladší celky Kroměříže a Rožnov. I když se soupeřky hodně snažily, v prvním zápase naše hráčky potvrdily roli favorita a zvítězily 2:0. Také v utkání s Rožnovem začaly téměř bezchybně a do soupeřek bušily co to dalo. Rožnov se dobře bránil, vychytal hodně míčů v poli, ale jen je zadarmo vracel. Shodný vývoj měl i druhý set, ale zde již na začátku naše smečařky vyházely  6  útoků v řadě do autu a ztrátu již nedohnal. Ve třetím setu opět holky hrály téměř bezchybně a set i utkání dovedly do úspěšného konce.