VK AUSTIN Vsetín

Vítejte na stránkách volejbalového klubu
VK AUSTIN Vsetín
vkvsetin.sklub.cz

Příští zápas

Pohár juniorek

Pohár juniorek

Také naše juniorky měly o víkendu svá první  utkání v rámci Poháru KVS Zlín.  V předcházejícím ročníku byly v soutěži nejmladší a zvítězily jen z důvodů neúčasti dvou týmů v jarní části. V letošní podzimní části hrané v Rožnově nastoupily proti nim věkově mladší celky Kroměříže a Rožnov. I když se soupeřky hodně snažily, v prvním zápase naše hráčky potvrdily roli favorita a zvítězily 2:0. Také v utkání s Rožnovem začaly téměř bezchybně a do soupeřek bušily co to dalo. Rožnov se dobře bránil, vychytal hodně míčů v poli, ale jen je zadarmo vracel. Shodný vývoj měl i druhý set, ale zde již na začátku naše smečařky vyházely  6  útoků v řadě do autu a ztrátu již nedohnal. Ve třetím setu opět holky hrály téměř bezchybně a set i utkání dovedly do úspěšného konce.  

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

1. TJ Slovácká Slavia.. 16 42:24 35
2. SK Slavičín 16 37:22 33
3. VK Valašské Meziříčí 18 43:34 33
4. TJ Sokol Střítež 16 23:39 15
5. VK Austin Vsetín 18 21:47 10

Kompletní tabulka

Poslední zápas

VK Valašské Meziříčí
VK Austin Vsetín
2:3
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 13138
Posledních 30 dnů: 211 | Posledních 7 dnů: 43 | Poslední den: 5

© 2018 VK AUSTIN Vsetín | Všechna práva vyhrazena | o.evjak@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne