Juniorky vybojovaly čtyři body

Bez zraněné blokařky Tkadlecové a benjamínka Kamasové nastoupily naše juniorky jako „předskokan“ ligového utkání žen proti Rožnovu. V prvním utkání potvrdily roli favorita a kromě zaváhání ve druhém setu, kdy doháněly až 8 bodů ztrátu, vyhrály 3:0 (17, 22, 20). I druhý zápas začaly výborně, vyhrály dva sety, ale pak se vše zlomilo. Rožnovské hráčky zlepšily podání, pohyb v poli i údernost na síti a začalo jim vycházet vše na co sáhly. A protože domácí tým na tuto změnu nedokázal stejným způsobem odpovědět, vítězství v tomto zápase zaslouženě odvezly juniorky Rožnova. 2:3 (20,17,-17,-21,-8)

A co na to trenér Pavlica – „škoda dvou bodů, které jsme ztratili v dobře rozehraném utkání. Ale někdy to tak přijde. Rožnovu se začalo dařit a nám nepomohlo ani střídání na postech, změny rytmu, přeskupení obrany. Polovina soupeřek byla jako zakletá, naše míče se jí vyhýbaly. Nehráli jsme špatně, ale bodovat jsme nedokázali. Pochopitelně přišlo velké zklamání, ale to jsme ještě netušili, že nás naše ženy v následujícím utkání II. ligy napodobí a po obdobném průběhu o body také přijdou.“

Posledních 30 dnů: 153 | Posledních 7 dnů: 39 | Poslední den: 2