Závěr sezony JKY, KKY– turnaj o Pohár KVS Zlín.

II. kolem Poháru KVS ukončily své soutěžní působení oddíly juniorek a kadetek, pro které byla soutěž pro letošní ročník organizována jako společná.  Kadetky měly pochopitelně hendikep nejmladších v soutěži, a protože jarní kolo bylo organizováno ve vsetínské hale Na Lapači, byla vítána i účast kadetek Rožnova, které utkání hrály mimo oficiální soutěž. Turnaje hraného na dva vítězné sety se zúčastnily ještě družstva Kroměříže a Rožnovských juniorek.

Naše juniorky potvrdily roli favorita a po podzimním kole vyhrály i toto jarní, když všechny soupeřky porazily 2:0. Ve hře se vystřídaly všechny 3 přítomné nahrávačky a v posledních utkáních s družstvy kadetek si trenér Pavlica vyzkoušel různé varianty v postavení, i méně obvyklé herní situace.  Naše kadetky na starší soupeřky nestačily a uspěly jen s kadetkami Rožnova. Přesto ukázaly značné zlepšení proti své výkonnosti z podzimu.  A protože se překvapení nekonalo, o celkovém umístění rozhodlo jen vzájemné utkání juniorek Rožnova a Kroměříže, které lépe zvládly JKY Rožnova, když zvítězily v poměru 2:1. A tak platilo :“Sláva vítězům, čest poraženým“.

Juniorky: Janečková, Kabeláčová, Pruknerová L., Maštalířová, Kamasová, Krejčí, Doleželová, Weberová, Spisarová V., trenér Pavlica

Kadetky: Polčáková, Spisarová K., Mikulová, Trnová, Stříteská, Sušilová, trenérky Mazancová, Bednáriková, Chovancová.

Posledních 30 dnů: 155 | Posledních 7 dnů: 33 | Poslední den: 4