Pohár juniorek a kadetek v Uherském Brodu

Také naše juniorky vstoupily do nové sezony účastí  v Poháru KVS Zlín, vypsaného pro společnou kategorii juniorek a kadetek. Po absolvování náročného soustředění společně s našimi ženami prokázaly, že jsou připraveny porvat se o dobré umístění i ve své soutěží juniorek a převážně mladší soupeřky všechny doslova "převálcovaly". Všech 5 utkání vyhrály, přitom si je trenér Pavlica vyzkoušel na různých postech a herních kombinacích. Zahrály si nahrávačky Doleželová, Weberová, na smeči Štachová, Pruknerová, Barošová, blokařky Kabeláčová, Maštalířová, Polčáková, univerzálka Janečková, libero Spisarová Venda. Pro reprezentační povinnosti  "lvíčat" scházela ještě žačka Kamasová, pro zdravotní problémy Spisarová Klára.

VK Austin Vsetín
TJ Nový Jičín