Rožnovu vsetínské juniorky nestačily

První dvojutkání jarní části soutěže krajského přeboru juniorek nedopadl pro naše děvčata vůbec dobře. V tomto kole zajížděly na palubovku vedoucího Rožnova, který dosud ztratil pouze jedno utkání. Kvalita byla jednoznačně na straně domácích, o čemž hovoří i fakt, že se naše děvčata ani v jednom setu nedostala přes hranici dvaceti bodů. Protože toto družstvo není příliž početné, doplnily družstvo starší žákyně Natálie Štachová a Tereza Barošová, které i přes svůj nižší věk odehrály velice dobrá utkání. Více fotek z tohoto dvojutkání naleznete v naší galerii.

Sestava: Radka Nesvadbová,Terka Janáková, Pája Machulíková, Klára Lanžhotská, Verča Janečková , Verča Matějčková, Natálie Štachová a Tereza Barošová.

Posledních 30 dnů: 152 | Posledních 7 dnů: 43 | Poslední den: 0