Juniorky nedaly šanci ani Kroměříži

„V minulých sezonách jsme proháněli ty starší, dnes vyučujeme ty mladší“, tak vyhodnotil trenér Pavlica výkon svých hráček v dvojutkání krajského přeboru s Kroměříží. V utkání měl k dispozici výjimečně všechny hráčky a ty se slabším soupeřem nezaváhaly a zvítězily jednoznačně 3:0 (21,15,11) a 3:0 (5,14,12). Ve druhém utkání nastoupila na pozici smečařky nejmladší hráčka družstva, ještě žačka,  Zuzka Kamasová, která se vrátila z týdenního soustředění našich reprezentačních „lvíčat“ v Belgii. Ta každé své střetnutí s míčem u sítě proměnila v bod a i proto soupeřky toho uhrály ve podstatně méně než v utkání prvním. Bez zbytečných chyb ale hrály všechny hráčky – nahrávačky Doleželová, Weberová, univerzálka Janečková, libero Spisarová Venda, smečařky Štachová (ta si zahrála i v sobotním utkání žen na postu nahrávačky), Barošová, Pruknerová, Kamasová, blokařka Kabeláčová, Maštalířová.

Posledních 30 dnů: 152 | Posledních 7 dnů: 43 | Poslední den: 0