VK AUSTIN Vsetín

Vítejte na stránkách volejbalového klubu
VK AUSTIN Vsetín
vkvsetin.sklub.cz

Juniorky po prvním kole jasně vedou

Juniorky po prvním kole jasně vedou

Terka, Bety, Kača, Luci, Any, Lucka, Zuza – odehrály další úspěšné dvojutkání s juniorkami Rožnova p.R.. Nejvyšší hráčky našeho týmu Kabeláčová s Kamasovou již od začátku  úspěšně seskupovaly nepropustný dvojblok, tím eliminovaly nejlepší rožnovskou smečařku a když všechny svým podáním dostaly soupeřky do defenzivy, bylo rozhodnuto. 6 bodů si odvezlo naše družstvo. 3:0 (19, 11, 7), 3:0 (16,20,12). Trenér Pavlica si navíc pochvaloval, že jeho svěřenkyně až na pár výjimek nedělaly zbytečné chyby a dobře reagovaly na vzniklé herní situace. Po prvním kole mají naše JKY se ziskem 18 bodů doslova luxusní postavení v tabulce, když ostatní družstva si navzájem sebraly body a všechny jich mají jen šest.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 15945
Posledních 30 dnů: 165 | Posledních 7 dnů: 39 | Poslední den: 6

© 2019 VK AUSTIN Vsetín | Všechna práva vyhrazena | o.evjak@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne