Juniorky po prvním kole jasně vedou

Terka, Bety, Kača, Luci, Any, Lucka, Zuza – odehrály další úspěšné dvojutkání s juniorkami Rožnova p.R.. Nejvyšší hráčky našeho týmu Kabeláčová s Kamasovou již od začátku  úspěšně seskupovaly nepropustný dvojblok, tím eliminovaly nejlepší rožnovskou smečařku a když všechny svým podáním dostaly soupeřky do defenzivy, bylo rozhodnuto. 6 bodů si odvezlo naše družstvo. 3:0 (19, 11, 7), 3:0 (16,20,12). Trenér Pavlica si navíc pochvaloval, že jeho svěřenkyně až na pár výjimek nedělaly zbytečné chyby a dobře reagovaly na vzniklé herní situace. Po prvním kole mají naše JKY se ziskem 18 bodů doslova luxusní postavení v tabulce, když ostatní družstva si navzájem sebraly body a všechny jich mají jen šest.

Posledních 30 dnů: 328 | Posledních 7 dnů: 117 | Poslední den: 8