Juniorky opět bez ztráty setu

V zahájeném 3. Kole KP Zlínského kraje  se potkaly naše juniorky s oddílem Kroměříže. Tentokrát si k utkání „odskočila“ i naše žačka Zuzka Kamasová a posílila útočnou řadu, naopak Natka Štachová s Any Kabeláčovou po odehraném utkání s našimi ženami dostaly mimořádně volno. A jak je v letošním ročníku již zvykem, naše hráčky ani tentokrát nezaváhaly a v tréninkovém tempu zvítězily 3:0 (11, 17, 10), 3:0 (16,13,7).

Nebylo to tak jednoduché utkání, jak se podle výsledku zdá. Kroměřížské dívky udělaly slušný výkonnostní skok, i v tomto týmu jsou velice šikovné hráčky, které se intenzivně připravují na budoucnost ve volejbalových centrech mimo své bydliště. Přesto jsme je v polovině setu vždy dokázali přetlačit lepším a tvrdším podáním a větší jistotou při hře v poli – vyhodnotil průběh utkání trenér Pavlica.

Holky se musely vypořádat i s přeskupením obvyklých pozic pro obnovené zranění zad blokařky Terky Maštalířové. Na její post musela nastoupit do té chvíle smečující Lucka Pruknerová, na její místo nastoupila univerzálka Katka Janečková a její post zaplnila druhá nahrávačka Lucka Weberová. Své tradiční pozice tak hájily Zuzka Kamasová, nahrávačka Bětka Doleželová, na bloku Terka Barošová a libero Venda Spisarová.

Posledních 30 dnů: 155 | Posledních 7 dnů: 33 | Poslední den: 4