Juniorky i bez opor jednoznačně vyhrály

Také naše juniorky si v neděli odehrály další kolo své soutěže proti druhému družstvu v soutěži – SK Slavičín. I když chřipka vyřadila ze startu Pruknerovou, chyběly i dvě nejvyšší hráčky  - Kamasová s Kabeláčovou, dvojzápas se odehrál ve stejné režii jako zápasy předcházející. Přes snahu hostujícího celku si Slavičín opět odvezl dvě porážky 3:0 (20,14,20) a 3:0 (18,17,22). Poslední set byl již poznamenán nesoustředěností domácích hráček, kdy pod vidinou snadného vítězství doslova „vyházely“ 6 bodů v řadě a umožnily soupeřkám korigovat výsledek na přijatelnou prohru.

„S výsledkem i předvedeným výkonem jsem spokojen. Soupeře vždy zatlačíme dobrým podáním, navrch máme i ve hře na síti. Žádný ze soupeřů nás zatím nepotrápil a nedonutil nás hrát na „plný  plyn“.  To se pak občas projeví ve zbytečné ztrátě několika bodů. Trochu nás omezuje i skutečnost, že družstvo má jen 10 hráček a když přijde marodka, můžeme být rádi, že dáme dohromady šestku, která odehraje zápas. I za takového stavu jsme zatím nezaváhali a neztratili ani set.“ Tak hodnotil utkání trenér Pavlica.