Ceny města Vsetín - oddíl žen a juniorka Zuzana Kamasová

Dvojnásobné zastoupení měl náš klub na vyhlášení výsledků ankety Nejúspěšnější sportovec roku 2018, které se uskutečnilo ve středu 6. března ve vsetínském domě kultury. Mezi sportovními hvězdami okresu Vsetín získala cenu v kategorii jednotlivců – mládežníků naše největší naděje Zuzana Kamasová. Ta si ocenění zasloužila kvalitními výkony v dresu juniorek Vsetína, starších žaček Uherského Hradiště a především působením v reprezentačním týmu ČR – Lvíčatech. Pro ocenění si přišlo také družstvo žen, a to za své úspěšné působení ve II. lize. V ní reprezentuje vsetínský volejbal už sedmým rokem a po celou tuto dobu je nejúspěšnějším ženským volejbalovým týmem v celém Zlínském kraji.

A uznejte, že se nám ta společná fotografie, na níž jsou i trenéři Jiří Žůrek (ženy) a Bohdan Pavlica (juniorky), povedla. Holkám to sluší nejen na hřišti, ale i v civilu.

Za foto děkujeme Martinu Mrlinovi v Valašského deníku.

Žádné nadcházející události.

Posledních 30 dnů: 155 | Posledních 7 dnů: 33 | Poslední den: 4