Minivolejbal Nivnice - modří

Mladší žačky A a B se zúčastnily minivolejbalu v Nivnici. Turnaje se zúčastnilo celkem 14 trojic, které byly v půlce turnaje rozděleny do dvou výkonnostní skupin. Nejlepší trojce ze Vsetína ve složení Nikola Holubcová, Agáta Adamcová a Verča Bravencová obsadily třetí místo v lepší skupině a z turnaje si odvezly zasloužené bronzové medaile:-). Ve skupině A se umístily na 5.místě Anežka Mazancová, Lucka Horkelová a Emma Kabeláčová. V "B" se nejvíce dařilo trojici Emujin Ankhbayer, Terka Halašová a Nela Ptáčková, které vybojovaly 2.místo. Po boji nakonec 4.místo obsadily Markéta Žídková, Magda Petřeková a Stella Sklenářová, 6.místo pak Irča Vaňková, Anička Pangrácová, Eva Chalánková a Markéta Janošková.. Super holky..bojujeme dál!:-)

Posledních 30 dnů: 132 | Posledních 7 dnů: 41 | Poslední den: 6