VK AUSTIN Vsetín

Vítejte na stránkách volejbalového klubu
VK AUSTIN Vsetín
vkvsetin.sklub.cz

Turnaj mladších žaček na Vsetín

Turnaj mladších žaček na Vsetín

V sobotu 25.5.2019 uspořádaly trenérky VK AUSTIN Vsetín turnaj mladších žaček. Tohoto turnaje se zúčatnilo celkem 10družstev převážně ze severomoravkého kraje. Jednoznačně si počínaly děvčata z Uherského Hradiště, které nedaly nikomu šanci a zaslouženě vyhrály. Naše družstva hrály statečně, bojovně a umístila se na 2., 4. a 9.místě. Děkujeme děvčatům za předvedený výkon, sponzorům za dary, rodičům za občerstvení a trenérkám za organizaci:-)

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 17534
Posledních 30 dnů: 383 | Posledních 7 dnů: 87 | Poslední den: 9

© 2020 VK AUSTIN Vsetín | Všechna práva vyhrazena | o.evjak@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne