VK AUSTIN Vsetín

Vítejte na stránkách volejbalového klubu
VK AUSTIN Vsetín
vkvsetin.sklub.cz

Zuzana Kamasová mistryní ČR starších žaček

Zuzana Kamasová mistryní ČR starších žaček

Pokud byla loňská sezona hodnocena jako náročná, tak tu letošní 2018/19 nelze nazvat jinak než extrémní. 320 odehraných setů ve více než 130 zápasech je toho důkazem.

Za mateřský oddíl VK Austin Vsetín, kde Zuzka trénuje, odehrála v týmu juniorek paradoxně jen několik utkání, na absenci se v největší míře podílely reprezentační povinnosti.

Vítězství v krajské soutěži a zisk poháru starších žaček se svými spoluhráčkami z Uherského Hradiště se stal již samozřejmostí. V celostátním Českém poháru získala Zuzana se svým týmem stříbrnou medaili a na Mistroství České Republiky v Přerově dokonce zlato !! Na obou těchto vrcholných akcích byla vyhlášena nejlepší smečařkou.

S týmem kadetek UH vybojovala postup do extraligy, když dokázaly překonat zrádné nástrahy kvalifikace a následné baráže.

V reprezentaci ČR lvíčat U16, kde se Zuzka zapracovala do základní sestavy, absolvovala na dvě desítky přípravných kempů a mezinárodních turnajů. V kvalifikaci na mistrovství Evropy (Slovensko, Rumunsko) Lvíčata obsadila celkově 11.místo (bohužel první nepostupové). Do konce kalendářního roku jsou v plánu 3 mezinárodní turnaje 15 výkonostních kempů.

Přestože je volejbal kolektivním sportem, získala Zuzka několik individuálních ocenění. Po již zmiňovaných turnajových úspěších byla vsetínská odchovankyně nominována mezi nejlepší sportovce okresu a města Vsetín a taktéž i města Uherského Hradiště.

Další volejbalové kroky Zuzky Kamasové povedou do Brna. V moravské metropoli bude studovat na Sportoním gymnáziu Ludvíka Daňka a nastupovat za extraligové týmy kadetek a juniorek VK Královo Pole.

Držme Zuzce palce v její další etapě volejbalové kariéry.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 17534
Posledních 30 dnů: 383 | Posledních 7 dnů: 87 | Poslední den: 9

© 2020 VK AUSTIN Vsetín | Všechna práva vyhrazena | o.evjak@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne