Juniorky remizovali ve Stříteži

Juniorky se představily v dalším utkání krajského přeboru na půdě Stříteže. V obou utkání se musely děvčata obejít bez zraněné Sušilové, školní povinnosti nepustily do zápasu Maštalířovou.

Střítež hraje specifický volejbal, některé údery jsou netypické, díky tomu se naše holky v obou utkáních v některých momentech zbytečně trápily. V prvním utkání byla na naší straně koncentrace, holky předváděly pěkné volejbalové momenty, na které soupeř nebyl schopen reagovat.

Druhé utkání bylo méně pohledné, naše holky se přizpůsobily hře soupeře, bohužel ani štěstí v koncovkách setů nebylo na naši straně. Pozitivní je, že se do hry dostala starší žačka Nela Rýzová, která obstála bloku, který standardně nehraje.

Z utkání si opět odvážíme hromadu zkušeností a víme, že je třeba dále makat:-)

Střítež x Vsetín 1:3 (-15,21,-22,-14),3:1(19,-24,26,24)

Posledních 30 dnů: 155 | Posledních 7 dnů: 33 | Poslední den: 4