Kadetky s Meziříčím vyhrály jedno utkání

V nedělním zápase kadetek konaném na domácím hřišti si připsaly jak domácí hráčky, tak soupeř z Valašského Meziříčí 3 body. Do prvního zápasu vstoupily kadetky nekoncentrovaně, dělaly řadu nevynucených chyb a první set jednoznačně prohrály. V druhém setu výrazně zatlačily své soupeřky servisem, kdy se v této činnosti dařilo především Katce Šrámkové a v tomto setu naopak zcela dominovaly. Další dva sety byly sice vyrovnané, ale soupeřky hrály precizněji a pestřeji a proto celý zápas vyhrály 3:1.

Druhé utkání ukázalo opět strhující bitvu, sety se rozhodovaly až v samotných koncovkách a diváci viděli na obou stranách pohledný volejbal. Děvčata se znovu opírala o výborný servis a bojovnost, a i proto celé utkání vyhrála 3:1 na sety. Přestože kadetky nebyly v plné sestavě, je třeba je za jejich pěkný volejbalový výkon pochválit. V druhé polovině soutěže ze současných dvanácti zápasů vyhrály již 9 utkání a díky tomu se stále drží na krásné třetí příčce.

Po utkání si holky s trenérkou Helenou Veličkovou opět pochutnávaly na dortu č. "4" za minulé vyhrané dvojutkání:-)