Český pohár Nový Jičín - starší žačky

Starší žačky VK Austin Vsetín uplynulý víkend absolvovaly druhé kolo Českého poháru, tentokrát v Novém Jičíně. Ve dvou dnech je čekalo 7 soupeřů. Na holkách je vidět neustálé zlepšování, které se projevuje i ve výsledcích. V Novém Jičíně Vsetín podlehl 0:2 Uherskému Hradišti, Olomouci a domácímu týmu. Naopak porazil 2:0 Napajedla, Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou a 2:1 Brno. V celkovém hodnocení z toho bylo krásné dělené 3. místo s Havlíčkovým Brodem. "Holky byly tentokrát velice šikovné, akorát vždy zpočátku turnaje chvilku trvá, než se dostanou do provozní teploty a spadne z nich nervozita. Ale každým turnajem se jejich dovednosti zlepšují. Jsem na ně pyšná, je to skvělý kolektiv," uvedla trenérka Martina Žůrková.

Posledních 30 dnů: 155 | Posledních 7 dnů: 33 | Poslední den: 4