VK AUSTIN Vsetín

Vítejte na stránkách volejbalového klubu
vkvsetin.sklub.cz

Domácí neporazitelnost pokračuje...

Ani v dalším kole naše ženy nezaváhaly, i když v dopoledním zápase proti Brnu nebyly daleko od první letošní porážky na domácí palubovce. Úvodní 2 sety děvčata prohrála hladce 18:25 a 15:25. Ve třetím setu byl průběh vyrovnaný až do stavu 22.22, kdy se jim podařilo uhrát koncovku setu, začalo se dařit v útoku a prosadit se proti chytré hře a výborné obraně soupeře. Za vyrovnavaného stavu 2:2 na sety rozhodoval o bodech tie-break, ve kterém se podařilo zpočátku si vypracovat mírný náskok, ale za stavu 10:10 se zranila smečařka Martina Jelínková. Naštěstí děvčata zachovala chladné hlavy a dramatickou koncovku získala ve svůj prospěch. Utkání zakončila esem smečařka Daniela Adamcová.

Odvetu začaly lépe hostující hráčky, které si v první setu získaly výrazný náskok. V koncovce se domácím podařilo vyrovnat, ale nakonec tuto sadu získaly brňanky poměrem 28:26. Soupeř byl velmi agresiví zejména na podání, což činilo našim ženám značné problémy. Ve druhém setu hned v úvodu vypracovala kapitánka domácích Petra Evjáková náskok díky skvělém servisu a získané sebevědomí hráčky využili k razantním útokům a v dalším průběhu utkání již dominovaliy na palubovce. Vitězstvím 3:1 potvrdily svou domácí neporazitelnost v této sezóně.