Úspěšný víkend vsetínské mládeže

Neděle přinesla na Vsetín tři vítězství. Juniorky a kadetky sehrály na domácí půdě svá utkání s celky Uherského Hradiště a Valašského Meziříčí.

Juniorky konečně prolomily smůlu a vyhrály letos své první utkání v této soutěži. Soupeřem jim byl favorit z Uherského Hradiště, který zatím za celou soutěž prohrál pouze tři utkání. Přesto dopolední utkání bylo v režii domácích hráček, které po boji zvítězily 3:1. Odpolední zápas pak děvčata prohrála 0:3, ale vždy s těsnými koncovkami. Protože letos, i když ještě věkově kadetky, se pustily do soutěže s vyhranějšími družstvy a moc si zpočátku nevěřily, je jejich hra bojovná a hlavně volejbalová. Výsledky 3:1 (15, 22, -15, 22), 0:3 (-18, -22, -22)

Kadetky sehrály dvojutkání s celkem Valašského Meziříčí, kde patřily spíše mezi favority. Obě utkání byla naprosto totožná, v prvním setu obou zápasu diváci viděli naprosto vyrovnanou partii až do posledního bodu. Poté již měly děvčata otěže zápasu ve svých rukou, a nepřipustily žádné komplikace. Výsledky 3:0 (23, 12,14), 3:0 (24, 13, 17)

Posledních 30 dnů: 153 | Posledních 7 dnů: 31 | Poslední den: 4