Hledání nových trenérů

Důležitá zpráva, pozor!!

Volejbalový klub VK AUSTIN Vsetín hledá nové trenéry do svého kolektivu. Vzhledem k nárůstu počtu dětí v mládežnických družstvech hledáme nutně pro další sezónu trenéry k těmto družstvům. Jedná se o výpomoc zkušeným trenérům, tedy se obracíme na bývalé i současné hráče volejbalu, rodiče dětí, případně jiné zájemce o trénování volejbalu. Budeme vděčni za každého zájemce.  Za trénování nabízíme finanční odměnu, klubovou teplákovku a zaplacení trenérského kurzu (není povinné pro trenéry, ale z vlastních zkušeností víme, že je to velice inspirativní a prospěšná akce). Požadujeme chuť do práce, zodpovědnost a nadšení pro tento sport.

Moc děkujeme všem, co nám pomůžou, protože bez Vás je teď naše situace kritická. Zájemci se mohou obrátit na Petru Evjákovou (viz.kontakty)

Žádné nadcházející události.

Posledních 30 dnů: 153 | Posledních 7 dnů: 38 | Poslední den: 5