VK AUSTIN Vsetín

Vítejte na stránkách volejbalového klubu
VK AUSTIN Vsetín
vkvsetin.sklub.cz

Pohár juniorek a kadetek

Pohár juniorek a kadetek

Nový ročník volejbalových  soutěží zahájily naše kadetky pod vedením nového trenéra D. Pavlici, (Lenka Michálková se odstěhovala do Brna), utkáními v „Poháru Zlínského volejbalového svazu“. Bohužel, bez účasti jiného družstva kadetek byly přidány k juniorkám, ačkoliv téměř polovina věkem patří mezi žáčky. Tato nerovnost se projevila i na výsledku, kdy holky prohrály všechna svá utkání. Pozitivní je, že svou bojovností dokázaly všechny soupeřky pořádně potrápit, a s juniorkami ze Zlína získat dokonce set.

V tomto ročníku má oddíl kadetek 17 hráček, kdy část doplňuje v soutěžích oddíl juniorek, ty mladší zase oddíl starších žaček a k tomu hrají i za oddíl kadetek. Snad se nám zapojení děvčat ve všech soutěžích vyplatí v jejich rychlejším růstu a dobrých výsledcích do budoucna.

Stejný turnaj odehrály rovněž juniorky pod vedením Marcely Kovářové. V turnaji odehrály tři vyrovnaná utkání, které měly jedno společné: děvčata po celou dobu držela se svým soupeřem krok, v samotné koncovce ale vždy udělaly chybku navíc a těsně prohrály. I přesto se jim nedala upřít bojovnost a chuť za vítězstvím, tedy i zde převažuje s turnajem spokojenost.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 18571
Posledních 30 dnů: 157 | Posledních 7 dnů: 41 | Poslední den: 5

© 2020 VK AUSTIN Vsetín | Všechna práva vyhrazena | o.evjak@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne