VK AUSTIN Vsetín

Vítejte na stránkách volejbalového klubu
VK AUSTIN Vsetín
vkvsetin.sklub.cz

První kolo kadetek bez bodu

První kolo kadetek bez bodu

První zápas nového ročníku krajského přeboru kadetek odehrálo družstvo s novými trenéry Pavlicou a Kamasovou  na centrkurtu haly Novesta ve Zlíně. Oddíl vytvořený z poloviny staršími žačkami a polovinou kadetkami se utkal s výběrovou třídou sportovního gymnázia, kam odešly i naše bývalé hráčky Barošová a Štachová.

V prvním setu úvodního utkání se kadetkám dařilo soupeřky zatlačit dobrým podáním a set získat v poměru 25:15. Pak se karta obrátila, lépe servírovaly soupeřky ze Zlína, navíc jim pomáhalo štěstí v podobě několika „prasátek“. Oba sety skončily shodně 19:25. Čtvrtý set byl vyrovnaný až do koncovky, trenéři obou celků míchali se sestavami se snahou zaskočit soupeře. Za stavu 23:23 však naše hráčky nezvládly podání a následující pokažený příjem rozhodl o vítězství Zlína.

Druhý zápas zahájily lépe domácí hráčky, kdy dobrým servisem zatlačily a získávaly body. Ani to však naše hráčky nelomilo, ve druhém setu sehrály zcela vyrovnanou partii. Zaváhaly až při stavu 19:19, kdy pokazily podání, opět následoval nezvládnutý příjem a získaný náskok udržely zlínské soupeřky. Třetí set byl ve znamení přetahované, kdy koncovku lépe zvládly vsetínské hráčky (25:21), v posledním setu však nedokázaly vzdorovat dobrému servisu Zlína, ani bodovat z připravených útoků a po celý set jen dotahovaly skóre.

Výsledek 1:3 (15, -19, -19, -23),  1:3 (-10, -22, 21, -17)

Je obdivuhodné, jak se holky brzy vyrovnaly se skutečností, že v podstatě bez tréninku, navíc v tělocvičně která nemá ani rozměry regulérního volejbalového hřiště, dokázaly sehrát vyrovnanou partii v hale, ve které se odehrávají extraligová utkání mužů. Navíc nás v rozhodujících okamžicích druhého setu opakovaně poškodil domácí rozhodčí. Body byly tentokrát velice blízko, ale objektivně -  soupeřky byly o něco lepší. Tak hodnotí úvodní zápasy naši trenéři.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 18469
Posledních 30 dnů: 173 | Posledních 7 dnů: 54 | Poslední den: 5

© 2020 VK AUSTIN Vsetín | Všechna práva vyhrazena | o.evjak@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne