Kadetkám se proti Zlínu nedařilo

Výsledek stejný, výkon horší,

tak dopadlo další kolo oblastního přeboru kadetek, kdy se naše děvčata utkaly v domácím prostředí s družstvem Zlína. Začátek utkání sice  nevypadal nejlépe, holky vyhodily  do autu 6 z prvních 10.podání, pak však několika řadami es zatlačily soupeřky do defenzivy a obrátily vývoj setu ve svůj prospěch. Od druhého setu však dominoval Zlín, v každém setu udělal několik bodů v řadě, kdy se naše kadetky nedokázaly vypořádat s dobrým servisem. A když přidaly i další nevynucené chyby, vyzněly výsledky setů jednoznačně ve prospěch zlínských hráček.

Výsledek

1:3 (21,-18,-12,-6)

0:3 (-9,-17,-16)

A jak hodnotí výkon hráček jejich trenér?

Dnes jsme zcela propadli na příjmu. Hrou v poli i na síti jsme byli vyrovnaným soupeřem, podáním však zlínské kadetky získávaly body v celých řadách a tuto ztrátu jsme nedokázali ničím nahradit. Hodně smečů skončilo o pár centimetrů mimo hřiště Nepomohlo ani střídání, točení se sestavou. Měli jsme problém se středovými hráčkami, jedna přišla s vyvrtnutým kotníkem, druhá měla zdravotní potíže, stabilní opora "Eli" nám odešla psychicky.Proto se na tomto postu postupně vystřídalo několik dalších hráček, které většinou hrají jako smečařky. Ale dnes nic nefungovalo jako obvykle. Scházela souhra, úderová jistota. Zatím co se soupeř na nás dobře připravil, my jsme pro neúčast klíčových hráček na posledních trénincích neměli co zdokonalit.  Snad je příště potrápíme víc.

Posledních 30 dnů: 155 | Posledních 7 dnů: 33 | Poslední den: 4