VK AUSTIN Vsetín

Vítejte na stránkách volejbalového klubu
vkvsetin.sklub.cz

Odveta s Uherským Brodem pro kadetky vítězně

Odveta s kadetkami Uherského Brodu se našim děvčatům povedla. Do prvního zápasu ale vstoupily váhavě. Nevytvořily si žádný náskok, když jejich útoky končily převážně v autu. V polovině setu se dokonce nechaly zaskočit řadou dobrých podání domácí hráčky a měly výraznou ztrátu (14:21). Pak teprve zabraly, zpřesnily hru v poli, přitlačily na podání a nakonec získaly v set v poměru 27:25. Od té doby byl již vývoj v režii našich kadetek a zvítězily 3:0. Druhý zápas měl pak již zcela jednoznačného vítěze – hostující kadetky VK Austin Vsetín.

Podle jejich trenéra Pavlici holky soupeře trochu podcenily a do zápasu vstoupily laxně. A přišel trest. Stačilo několik dobrých podání a dostaly se pod tlak. S trochou štěstí se jim set podařilo obrátit ve svůj prospěch. Ani tentokrát kadetky Uherského Brodu nedokázaly již víc naše hráčky potrápit. Nejen že špatně přijímaly, ale velmi hodně kazily samotné podání a tak v následujících setech jsme poměrně snadno zvítězili. Příležitost tak dostalo všech 12 zúčastněných hráček.

Výsledek 3:0 (25, 20, 16),  3:0 (12,10,14)