Mladší žačky v Kroměříži bez výhry

Mladší žačky Vsetína zavítaly na druhý turnaj v rámci krajského přeboru. Holky bohužel nebyly kompletní, vlivem školních výletů, zranění a rodinných akcí odjelo družstvo jen v osmi hráčkách (foto z minulého turnaje v Nivnici).

Postupně se děvčata utkala s družstvem Uherského Hradiště B, kterému jednoznačně podlehly 2:0. Další dvě utkání s Uherským Brodem a Kroměříží byla však vyrovnaná, v obou musel rozhodnout až zkrácený tie-break. V tom naše děvčata neměla štěstí a oba tie-breaky prohrála.

Holky se první rok v soutěži rozkoukávájí, bohužel také podmínky na ZŠ Sychrov nejsou zcela ideální (malá tělocvična nemá rozměr volejbalového hřiště, proto jsou tréninky velmi omezené). I přesto a nebo právě proto nás tyto výsledky motivují k ještě větší práci:-).

Výsledky:

Uherské Hradiště "B" - Vsetín 2:0 (12, 12)

Uherský Brod - Vsetín 2:1 (-10, 23, 13)

Vsetín - Kroměříž 1:2 (-19, 24, -1)

Posledních 30 dnů: 151 | Posledních 7 dnů: 38 | Poslední den: 2