Mladší žačky vyhrály prosincové kolo

Mladší žačky hostily na domácí palubovce prosincové kolo krajského přeboru. Soupeři byly postupně družstva Zlína, Uherského Brodu a Napajedel. Děvčata nastoupila proti Zlínu v prvním zápase bojácně a s přílišným respektem k soupeři. Po prvním prohraném setu se holky uklidnily, mohly se opřít o výborný servis a bojovnou hru a nečekaně tohoto soupeře dotlačily do tie-breaku. V něm se holkám dařilo převážně na servisu, po celou dobu si udržovaly malý náskok a zápas zaslouženě vyhrály. Ve druhém zápase se družstvo utkalo s Uherským Brodem, který dojel s mladšími děvčaty, proto si proti tomuto družstvu zahrály všechny holky a i ty ukázaly obrovský výkonnostní posun. Družstvu Brodu nedaly žádnou šanci a jednoznačně vyhrály 2:0. Poslední zápas s Napajedly byl však opět vyrovnaný, holky věděly, že jim již nemůže uniknout postup do lepší skupiny mladších žaček a i to sehrálo svou roli. Holkám těsně unikla koncovka druhého setu, kdy prohrály nejtěsnějším rozdílem dvou bodů. Tie-break se nevyvýjel dobře, holky celkou dobu tahaly za kratší konec a soupeř si neustále udržoval mírný náskok. V úplné koncovce ale výborně zapodávala Adéla Salitrníková, která sedmi body v řadě celé dějství otočila a i díky tomu holky celý zápas vyhrály.