Žačky B v lednovém turnaji bez výhry

První zápas se holky rozkoukávaly s Bojkovicemi s kterýma se ještě nepotkaly. Tím že jsme měly i jednu provizorní nahrávačku tak to byl trochu zmatek a holky byly nervózní. Navíc se nám při rozcvičce při smečích zranila Klárka Spisarová - nejspíš vyvrtnutý kotník. Nakonec jsme prohrály 2:0. Potom jsme hrály proti Brumovu, kde jsme první set vyhrály, ale ve druhém holkám odešel příjem a prohrály. Navíc opět další zranění při špatném dopadu při smeči - Maruška Škrobáková si vyvrtla pro změnu levý kotník. V tiebreaku holky prohrály i když bojovaly jak se dalo. Takže výsledné skóre 2:1. Poslední zápas holky hrály s Kroměřížem s kterým se taky potkaly poprvé. V prvním setu nás jasně přehrávaly a ve druhém setu po hodně bojovném výkonu, kde se holky ještě semkly prohrály nakonec 25:22.