Mladší žačky vyhrály na domácí půdě pouze jednou

Mladší žačky odehrály pátý turnaj letošní sezóny v domácí hale Na Lapači, kde se postupně střetly s družstvem Kroměříže, Uherského Hradiště B a Uherským Brodem. Bohužel domácí prostředí a velká návštěva rodičů a příbuzných holky svazuje, jejich výkon byl poznamenán velkou nervozitou a řadou nepřesností. Družstvo Kroměříže bylo jednoznačně "volejbalovější", již od začátku si vypracovalo náskok a nedalo šanci našim holkám myslet na vítězství. S Uherským Hradištěm se v prvním setu skóre přelévalo z jedné strany na druhou, díky výbornému servisu nakonec zaznamenaly úspěch naše děvčata. Další dva sety již ale patřily jednoznačně soupeři, který tak vyhrál celé utkání. V posledním utkání proti Uherskému Brodu, který jsme dosud vždy porazily, se naše "papírové" předpoklady naštěstí naplnily, holky po boji ve druhém setu vyhrály toto utkání 2:0.

Posledních 30 dnů: 150 | Posledních 7 dnů: 37 | Poslední den: 3