Juniorky ani na druhý pokus body nezískaly

Se Slavičínem výsledek na domácí palubovce 0:3 (-20,-19,-17), 0:3 (-20,-24,-9).

A co na to trenér jiniorek Pavlica:

„Výsledek sice vypadá na debakl, ale na hřišti to bylo jiné. Po opatrném oboustranném úvodu naše holky přidaly na tempu,  dobrým servisem tlačily soupeřky do defenzívy a dobře bránily v poli. Jen na útoku nebyly dostatečně důrazné tak, aby slibné rozehrávky proměňovaly v body. Občas se ukázala nějaká zcela zbytečná chyba a to se na výsledku projevilo.  Ve druhém zápase to bylo se hrou v poli ještě lepší, jen v koncovkách prvního a zejména druhého setu naše smečařky neuspěly. Vedli jsme dokonce 22:20, ale ani to nestačilo.V následujících rozehrách jsme nedokázali položit bodový míč, zato slavičínská smečařka prorážela jeden blok za druhým a to rozhodlo. Neodevzdali jsme ani poslední set, jen jsme se v úvodu zasekli v jednom postavení, nedokázali dobře zpracovat tvrdé podání a balóny jsme odevzdávali zadarmo. A zkušenější soupeřky trestaly. Nepomohly ani dva taimy, ani střídání a změna hracího systému. Než jsme to zastavili, byl set ztracen.  Za dobrou hru v poli a obětavé zákroky musím všechny pochválit. Výborně zahrála Natka Štachová, spoustu míčů v poli zachránilo naše libero Venda Spisarová. A ani ostatní hráčky nezklamaly. Jsme v soutěži nováčky a zkušenější a herně vyzrálejší hostující tým jsme nepřehráli.“