Juniorky ani na třetí pokus body nezískaly

Takto komentují zápasy samy aktérky:

V neděli 23. 10. sehrály vsetínské juniorky dvojutkání na palubovce Uherského Hradiště. První set děvčatům utekl hned ze začátku, avšak ve druhém zpřesnila svou hru a dokázala soupeře přetlačit. Bohužel zbylé 2 sety byly už v režii soupeře, a tak první utkání skončilo 1:3. (-11,21,-14,-17)
V druhém utkání nastoupila děvčata v pozměněné sestavě, ale ani to nepomohlo, první set se děvčata snažila držet krok, ale soupeř jim nedal šanci.

0:3 (-24,-13,-12)

Juniorky tak nevezou z Hradiště žádné body a v tabulce zůstávají na posledním místě. Další utkání se koná v neděli 6. 11. v hale Na Lapači proti týmu ze Stříteže. Přijďte holky podpořit!

A trenér Pavlica dodává:  První zápas byl k nedívání, a to z pohledu obou týmů. Všichni dělali takové množství chyb, že jsme oba trenéři jen kroutili hlavami, co všechno naše svěřenkyně na palubovce předvádějí.  Takové množství pokažených podání, vyházených smečů, špatných přihrávek, neuhraných jednoduchých míčů..... se nedá ani popsat.  Druhý zápas jsme začali lépe, v koncovce jsme vedli dokonce o tři míče, měli setbol, ale nakonec ho ztratily. Z prohry setu se již holky nezvedly.