Juniorky při velké marodce ve Slavičíně neuspěly

Z družstva juniorek zůstalo pro zápas se Slavičínem jen torzo. Bez dlouhodobě  nemocné Šťastné a Palové, zraněné nahrávačky Krejčí, nemocné Gajdošové zůstala jen sedmička hráček včetně libera. A to na soupeřky nestačilo. Na nahrávku musela jít nejúdernější smečařka Štachová, (po projásané noci to nebylo nic moc),  druhou blokařku musely nahradit Pruknerová nebo Kabeláčová, které na tomto postu hrály úplně poprvé. Navíc se tentokrát nedařilo ani Tkadlecové. To vše se projevilo ve zbytečných chybách při hře v poli, na málo důrazném útoku.  Soupeřky do nás bušily z hlavního kůlu, my jsme jim nedokázali odpovědět stejnou mincí zhodnotil trenér Pavlica.

Zápas odehrály kromě jmenovaných ještě smečařka Barošová, na U Janečková, libero Spisarová)

Po dvou prohrách ( -20,-19,-20 a -21,-21,-14) tak naše juniorky ztratily šanci na lepší postavení v tabulce. Lepšími výsledky a vítězstvím mohou jen zamíchat v pořadí ostatních družstev. I když zázraky se dějí…

Posledních 30 dnů: 160 | Posledních 7 dnů: 35 | Poslední den: 2