Juniorkám se ve Slavičíně příliš nedařilo

Jen se ziskem jednoho bodu se vrátily juniorky z ukání se Slavičínem.   2:3 (-17, -20, 20, 23,-5), 0:3 (-17, -14, -16).

Podle vyjádření trenéra se tentokrát tým nedokázal úspěšně vypořádat s podáním soupeřek, přičemž sám na podání hodně chyboval. A s vazbou na horší příjem, následovala horším nahrávka a s tou se nevypořádaly  ani smečařky.  Bodově jsme nebyli tolik úspěšní, navíc jsme nedokázali čelit výbornému výkonu jediné hráčky A. Hubíkové, ktará zařizovala na všech postech bodovou nadílku domácích. I když jsme ubránili hodně utoků, na víc než zisk dvou setů to nestačilo. Protočil jsem  všechny přítomné hráčky a na různých postech, nikomu se nedařilo natolik, abychom získali víc. Prostě soupeř byl lepší.

Posledních 30 dnů: 144 | Posledních 7 dnů: 26 | Poslední den: 0