17.3.2018 Rožnov – VK Austin Vsetín

S obavami odjížděl trenér juniorek Pavlica se svými svěřenkyněmi k předposlednímu kolu KP do Rožnova. Ze sestavy mu vypadly nahrávačka Krejčí a na poslední chvíli i nejúdernější smečařka Kamasová. Juniorky ale tentokrát svého trenéra potěšily svým kolektivním, soustředěným výkonem, plnily taktické pokyny a zvítězily v obou utkáních.

Oběma družstvům přitom šlo o hodně. Výsledek mohl rozhodnout o místě „na bedně“. Rožnov mohl v domácím prostředí ještě přeskočit postavení naši hráček, když obě odehraná kola na palubovce Vsetína skončila „plichtou“.  Tentokrát se dařilo dobře zatlačit soupeřky servisem, čímž byly eliminovány útoky dvou velmi dobrých rožnovských smečařek, navíc je bodově vychytávala na bloku Kabeláčová. A když k tomu všechny hráčky přidaly výkon bez zbytečných chyb, bylo o výsledku rozhodnuto.

Výpadek měly jen v úvodu třetího setu prvního utkání, kdy se nevypořádaly s dobrým podáním a prohrávaly až o 8 bodů. I když mohutně stahovaly, nejtěsnější vítězství v tomto setu získaly jejich rožnovské soupeřky. Krutou odplatou pak byl poslední set, kdy povolily soupeřkám jen 12 bodů. Ve druhém utkání se obě družstva přetahovaly o vítězství jen ve druhém setu, obě měly setbol, který neuhájily a nakonec byly šťastnější naše děvčata.

Výsledek:  3:1 (23,20,-23,12), 3:0 (19,24,20)

Posledních 30 dnů: 144 | Posledních 7 dnů: 26 | Poslední den: 0