VK AUSTIN Vsetín

Vítejte na stránkách volejbalového klubu
vkvsetin.sklub.cz

Kadetky neztratily proti Brodu ani set

Výborný výkon a krásný volejbal byl k vidění o tomto víkendu na kurtech na Lapači. Kadetky se střetly v tomto utkání s celkem Uherského Brodu a podařilo se jim vybojovat dvě cenná vítězství. V prvním utkání nedaly naše děvčata soupeři šanci, celé utkání měly pod kontrolou a zaslouženě ho ve třech setech vyhrály. Druhý zápas byl jako na houpačce, naše děvčata vkročily do utkání koncentrovaně a v prvním setu soupeř uhrál pouze 11bodů. Ve druhém setu se hra zcela vyrovnala, holky udělaly několik zcela zbytečných chyb, ale v koncovce se štěstí a bojovnost přiklonila na naši stranu a set skončil nejtěsnějším rozdílem 29:27. To hostující hráčky z Uherského Brodu zcela zlomilo, naše hráčky sebevědomou hrou dotáhly zápas k vítězství 3:0.