Žačky B po výborném výkonu postupují do nejlepší skupiny

9.2.2020 byl vydařeným kolem pro naše žačky B.  Ve skupině 5B opět narazily na dva týmy sestupující ze skupiny A a na dva týmy postupující ze skupiny C. Cílem bylo udržet střed tabulky a udržet si dosavadní postavení v soutěži. Již v prvním zápase se zadařilo a dlouho „Áčkový“ Brumov  po naprosto vyrovnaných setech prohrál s našimi děvčaty 2:1. Se Zlínem B a Nivnicí byly splněny předpoklady a zisk všech bodů a to dostaly příležitost i děvčata z lavičky. V posledním utkání se Zlínem B se holky vytáhly ve druhém setu, vynutily si rozhodující zkrácený set, dlouho vedly, ale nakonec prohrály 13:15. Postup do skupiny A je velkým  a nečekaným úspěchem tohoto družstva pod vedením trenérů Holubcová – Pavlica