Kadetky se posunuly na třetí místo..

Hala na Lapači zažila parádní představení vsetínských hráček. V neděli 16.2. se souběžně uskutečnil turnaj mladších žaček a dvojutkání kadetek s Uherským Brodem, všechny zápasy skončily pro naše děvčata vítězně. Kadetky si v zápase s AC Uherským Brodem vybraly slabší chvilku ve druhém setu prvního zápasu, kdy kazily především podání a tak nemohly bodovat. Další dva sety pak ovládly hru a soupeřky k ničemu nepustily.  Mezi zápasy si vychutnávaly dort, který byl odměnou trenérky Heleny Veličkové za vítězný dvojzápas z minulého kola.  Krtkův dort sice chutnal, ale nechutnal začátek druhého zápasu. Než se holky rozkoukaly, prohrávaly 15:22. Poté sice mohutně zabraly, podařilo se jim dokonce vyrovnat, ale poslední míče jim doslova utekly a set získal soupeř. Nastartovaný  výkon však pokračoval i v dalších setech, kdy již soupeřkám nedaly žádnou šanci a nepřipustily ani 20 bodů. Po solidním výkonu zvítězily 3:1, 3:1, a posunuly se v tabulce o jednu příčku. A navíc bude trenérka péct další sladkou odměnu.