Nový Jičín nad síly Austinu

Ani uplynulý týden se nepodařilo volejbalistkám Austinu uspět. Na půdě druhého celku tabulky Nového Jičína sice bojovaly, ale na body nedosáhly.

Nový Jičín - VK AUSTIN 3:0 (17, 11, 22), 3:0 (18, 16, 15)

Vsetín pokračuje v matných výkonech, jejichž příčinou je především absence zraněných úderných smečařek. I v Novém Jičíně se tato skutečnost opět projevila. I když se trenér Žůrek snažil různě přeskupovat sestavu, na domácí celek nenašly hráčky Austinu účinný recept. Nejblíže zisku setu byly ve třetí sadě dopoledního utkání, kdy držely s Jičíňankami krok až do samotné koncovky. V této fázi utkání podávaly Vsetíňanky kvalitní výkon, ale následně udělaly dvě zbytečné chyby a samy tak dopomohly soupeři k vítězství 25:22 a celkově 3:0.

Odveta se odehrávala většinou v režii domácích. K vidění byla stejně jako v prvním zápase řada pěkných a dramatických výměn. Většinu z nich však nakonec získaly domácí hráčky a celku jasně si došly pro další tři body za výhru 3:0.

Názor trenéra Jiřího Žůrka: Domácí tým byl v tomto utkání favoritem a svou roli i potvrdil. I když jsme se snažili mu cestu za vítězstvím znepříjemnit, příliš se nám to nedařilo. Naše trápení na útoku pokračuje a přenáší se, bohužel, i do dalších herních činností.

Sestava Vsetína: Petra Evjáková, Daniela Adamcová, Dagmar Jasná, Adéla Krchňáková, Jana Mikulajová, Martina Žůrková, Pavla Vavříková, Radka Nesvadbová, Nikola Kostková. Trenér: Jiří Žůrek.

V dalším kole přivítá Vsetín v sobotu 22. února míří na domácí půdě celek Ostravy. Začátek prvního utkání je v 10 hodin, odveta pak začne kolem 12.30 hodin.

Posledních 30 dnů: 155 | Posledních 7 dnů: 45 | Poslední den: 6