VK AUSTIN Vsetín

Vítejte na stránkách volejbalového klubu
VK AUSTIN Vsetín
vkvsetin.sklub.cz

Nový Jičín nad síly Austinu

Nový Jičín nad síly Austinu

Ani uplynulý týden se nepodařilo volejbalistkám Austinu uspět. Na půdě druhého celku tabulky Nového Jičína sice bojovaly, ale na body nedosáhly.

Nový Jičín - VK AUSTIN 3:0 (17, 11, 22), 3:0 (18, 16, 15)

Vsetín pokračuje v matných výkonech, jejichž příčinou je především absence zraněných úderných smečařek. I v Novém Jičíně se tato skutečnost opět projevila. I když se trenér Žůrek snažil různě přeskupovat sestavu, na domácí celek nenašly hráčky Austinu účinný recept. Nejblíže zisku setu byly ve třetí sadě dopoledního utkání, kdy držely s Jičíňankami krok až do samotné koncovky. V této fázi utkání podávaly Vsetíňanky kvalitní výkon, ale následně udělaly dvě zbytečné chyby a samy tak dopomohly soupeři k vítězství 25:22 a celkově 3:0.

Odveta se odehrávala většinou v režii domácích. K vidění byla stejně jako v prvním zápase řada pěkných a dramatických výměn. Většinu z nich však nakonec získaly domácí hráčky a celku jasně si došly pro další tři body za výhru 3:0.

Názor trenéra Jiřího Žůrka: Domácí tým byl v tomto utkání favoritem a svou roli i potvrdil. I když jsme se snažili mu cestu za vítězstvím znepříjemnit, příliš se nám to nedařilo. Naše trápení na útoku pokračuje a přenáší se, bohužel, i do dalších herních činností.

Sestava Vsetína: Petra Evjáková, Daniela Adamcová, Dagmar Jasná, Adéla Krchňáková, Jana Mikulajová, Martina Žůrková, Pavla Vavříková, Radka Nesvadbová, Nikola Kostková. Trenér: Jiří Žůrek.

V dalším kole přivítá Vsetín v sobotu 22. února míří na domácí půdě celek Ostravy. Začátek prvního utkání je v 10 hodin, odveta pak začne kolem 12.30 hodin.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 18469
Posledních 30 dnů: 173 | Posledních 7 dnů: 54 | Poslední den: 5

© 2020 VK AUSTIN Vsetín | Všechna práva vyhrazena | o.evjak@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne