VK AUSTIN Vsetín

Vítejte na stránkách volejbalového klubu
VK AUSTIN Vsetín
vkvsetin.sklub.cz

Ocenění Sportovní osobnost Vsetína patří Bohdanu Pavlicovi

Ocenění Sportovní osobnost Vsetína patří Bohdanu Pavlicovi

Hned trojnásobné zastoupení měl náš klub při vyhodnocování nejlepších sportovců města Vsetína za rok 2019, jejichž přehled přinesly minulé Vsetínské noviny. Ocenění si za své loňské výkony zasloužily týmy juniorek a žen, titul Sportovní osobnost patří dlouholetému trenérovi Bohdanu Pavlicovi. Doufáme, že se už brzo budeme moci ke sportování naplno vrátit a připravovat se na další soutěžní sezonu.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 19318
Posledních 30 dnů: 65 | Posledních 7 dnů: 15 | Poslední den: 1

© 2021 VK AUSTIN Vsetín | Všechna práva vyhrazena | jirizurek@e-mail.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne