VK AUSTIN Vsetín

Vítejte na stránkách volejbalového klubu
VK AUSTIN Vsetín
vkvsetin.sklub.cz

KKY B urvaly o víkendu s favority bod

KKY B urvaly o víkendu s favority bod

Náročný víkend měly naše hráčky družstva kadetky B. Po dvou měsících minimálních tréninků pro nemoc, zranění a karantény odehrály 4 těžké zápasy proti lídrům kategorie krajského přeboru, v sobotu  proti Val. Meziříčí (2:3, 0:3), v neděli bylo soupeřem družstvo Napajedel (1:3, 1:3). Bodů tedy moc nezískaly, ale alespoň favority hodně potrápily. A hlavně získaly další zkušenosti v rozdílech vlastních dovedností a to především v účinnosti podání. Pokud nekazily, nebo polevil soupeř bylo utkání naprosto vyrovnané a bodů mohlo být daleko více. Je co zlepšovat.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 20024
Posledních 30 dnů: 105 | Posledních 7 dnů: 31 | Poslední den: 5

© 2022 VK AUSTIN Vsetín | Všechna práva vyhrazena | jirizurek@e-mail.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne