VK AUSTIN Vsetín

Vítejte na stránkách volejbalového klubu
VK AUSTIN Vsetín
vkvsetin.sklub.cz

Béčko kadetek zahájilo rok 2022 remízou

Béčko kadetek zahájilo rok 2022 remízou

Také kadetky B vlétly na své rivalky v umístění soutěže -  Kroměříž C, a v prvním setu soupeřkám povolily jen 10 bodů. Pak se hra vyrovnala, ale po vítězství 3:1 si body připsaly naše hráčky. Po zranění své kapitánky Holubcové mezi zápasy družstvo ztratilo svou herní jistotu, hůře přijímalo servis soupeřek a hlavně udělalo hóodně nevynucených chyb. 3 body z druhého zápasu si připsaly domácí hráčky. Zopakoval se tak výsledek z podzimního vzájemného utkání.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 20771
Posledních 30 dnů: 92 | Posledních 7 dnů: 24 | Poslední den: 2

© 2022 VK AUSTIN Vsetín | Všechna práva vyhrazena | jirizurek@e-mail.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne