Poslední kolo víceturnaje

Starší žacky dnes odehrály poslední kolo vloženého krajského poháru. Dneska holky předvedly dobrý výkon. První zápas byl bojovný,s těsnou prohrou s Kopřivnicí. Následovala výhra v tie-breaku s Uherským Hradištěm - zápas sice vítězný,ale pro pohled diváka a trenérů naročný:-). Olomouc nám nedala šanci,nicméně pro holky dobrá škola,kam by se měly směřovat a jak by mohla jejich hra někdy vypadat:-). Poslední zápas s Veselím byla pro nas jednoznačná výhra. Dnes tedy pěkné třetí místo,celkově 5té místo z 10ti družstev. Trenérky jsou spokojené.. toto družstvo bude hrát v podstatě ve stejném složení i příští rok,věkově jsme byly letos nejmladší,tedy máme poměrně slibný potencial:-). Snad jej příští rok potvrdime:-)

Posledních 30 dnů: 153 | Posledních 7 dnů: 38 | Poslední den: 5