VK AUSTIN Vsetín

Vítejte na stránkách volejbalového klubu
VK AUSTIN Vsetín
vkvsetin.sklub.cz

Juniorky míří do 1. ligy

Juniorky míří do 1. ligy

Od září budou naše juniorky nastupovat v celostátní 1. lize. Pro hráčky to znamená velkou výzvu.

Tým U 22 absolvoval v dubnu kvalifikaci o 1. ligu v Chlumci nad Cidlinou. Do těžkých zápasů nastupoval bez dvou hráček základní sestavy a i přesto podal velmi kvalitní výkon a zůstal na první nepostupové příčce.

Minulý týden se však situace den ze dne změnila. "Obdrželi jsme nabídku z vedení Českého volejbalového svazu, abychom se první ligy zúčastnili. Některý z klubů, které ji měly hrát, svou účast odřekl. Po zvážení všech pro a proti jsme se tuto šanci rozhodli využít," uvedl trenér týmu a předseda VK Austin Jiří Žůrek a pokračoval: "Je to pro náš klub skvělá příležitost, jak mladé holky posunout dál a také vrátit na Vsetín ligový volejbal, o který jsme před uplynulou sezonou po dvanácti letech sestupem z II. ligy žen přišli."

Pro hráčky to bude znamenat nutnost zintenzivnit přípravu, pro klub pak přinese účast v 1. lize zvýšené finanční náklady. "Pokud by se našel sponzor, který by nás chtěl podpořit, budeme velmi rádi za jakoukoliv pomoc. Obracet se případně můžete přímo na mne na e-mailu jirizurek@email.cz," řekl dále trenér Žůrek a dodal "Věříme, že nás na naší cestě budou i dále podporovat fanoušci a budou chodit na Lapač fandit."

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 23512
Posledních 30 dnů: 143 | Posledních 7 dnů: 29 | Poslední den: 7

© 2024 VK AUSTIN Vsetín | Všechna práva vyhrazena | jirizurek@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne