Kadetky v Bzenci padly, ale třetí místo i tak vybojovaly..

V neděli 30.3.2014 odehrály kadetky svůj poslední dvojzápas letošní sezony na palubovce Bzence. Dopolední zápas začaly hráčky velmi opatrně, doposud druhé hráčky Bzence naplno využily domácího prostředí, dařil se jim především tvrdý servis, který dělal našim děvčatům velké potíže. Druhý set byl naprosto vyrovnaný, skončil nejtěsnějším rozdílem dvou bodů, kdy našim děvčatům nepřálo ani tolik důležité štěstí. Třetí set měly pevně ve svých rukou domácí a i proto vyhrály toto utkání 3:0 na sety.

V odpoledním zápase vystřídaly dorostenky na několika postech, začátek byl ale v podstatě totožný s ranním utkáním. I přes zlepšení přihrávky tvrdého servisu domácích družstvo nebylo schopno v důležitých momentech nekazit a skládat důležité míče. Teprve ve třetím setu se podařilo hráčkám Vsetína přidat body z bloku, v koncovce vedly dokonce 23:22, i přes to vedení nakonec podlehlo 3:0 na sety.

Díky lepšímu skore si i přes tuto prohru zajistily kadetky třetí místo v soutěži, což je pro letošní rok u našich družstev oblíbená pozice. Stejnou příčku vybojovaly také ženy v lize a mladší žákyně:-)