Volejbalová neděle

Družstvo trénované Lenkou Michálkovou je v letošním ročníku přihlášeno do dvou soutěží, a to starší žačky a kadetky. Bohužel obě utkání se odehrála v neděli 12.10.2014, kdy žačky zajížděly do Veselí nad Moravou a kadetky do Uherského Brodu. Žačky odehrály čtyři utkání pod dočasným vedením Nadi Kamasové. Se Zlínem a Uherským Hradištěm děvčata prohrála 0:2, poté však přišel obrat a zbylé dvě utkání s Brumovem a domácím Veselí žačky ukořistily ve třech setech 2:1.

Kadetky pod vedením Lenky Michálkové hrají soutěž již na tři vítězné sety, kdy v jeden den hrají dvojutkání se stejným soupeřem. Tentokrát se střetly s Uherským Brodem, obě utkání nakonec pro sebe rozhodl domácí celek. V prvním zápase vyhrály kadetky první set, poté již na svého soupeře nestačily a prohrály 1:3 (-24, 21,20,17). Ve druhém zápase holky prohrály 0:3 (24, 20,14).

Posledních 30 dnů: 153 | Posledních 7 dnů: 38 | Poslední den: 5