Juniorky vybojovaly první vítězství

Juniorky vedené trenérkou Helenou Veličkovou se v letošním roce účastní dvou soutěží. V neděli, 19.10.2014 nastoupily v domácí hale v krajském přeboru proti stejně starým děvčatům ze Stříteže. Dopolední zápas ukázal nesmírně vyrovnanou hru, kdy se vedení střídavě přelévalo z jedné strany na druhou. Nakonec byly šťastnější naše děvčata, které dokázaly soupeřky přehrát až ve zkráceném tie-breaku. Odpolední zápas byl vyrovnaný pouze první dva sety, poté naše děvčata odpadla a již neměla sílu vzdorovat.

Celkové skóre: 1.utkání: 3:2 (14, -15, -21, 18, 8)

2.utkání: 1:3 (-14, 21, -9, -8)

Hned v pondělí nastoupila děvčata v okresním přeboru žen proti celku Sokola Vsetín. V této soutěži jde spíše o sbírání zkušeností, děvčata zde nevyhrála ještě ani set, nicméně srdnatě bojují o první vítězství.

Posledních 30 dnů: 152 | Posledních 7 dnů: 43 | Poslední den: 0