VK AUSTIN Vsetín

Vítejte na stránkách volejbalového klubu
VK AUSTIN Vsetín
vkvsetin.sklub.cz

V Uherském Hradišti uhrály juniorky pouze set

V Uherském Hradišti uhrály juniorky pouze set

Druhou listopadovou neděli odcestovaly juniorky VK AUSTINu Vsetín k dvojzápasu s celkem Uherského Hradiště. Dopolední zápas skončil jednoznačnou prohrou našeho týmu, kdy děvčata působila ospalým dojmem a vytvořila velké množství chyb. Odpolední zápas se podařilo trenérce Heleně Veličkové více vyhecovat a předvedená hra neměla s dopoledním zápasem nic společného. Po prohraném prvním setu v koncovce se děvčata výrazně zlepšila a jednoznačně vybojovala druhý set. Třetí set byl vyrovnaný až do samého konce, nejtěsnější prohra o dva body však nakonec rozhodla i o celém utkání..

1. Utkání: 3:0 (13,16,14)

2. Utkání: 3:1 (22,-16,23,13)

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 18083
Posledních 30 dnů: 125 | Posledních 7 dnů: 36 | Poslední den: 1

© 2020 VK AUSTIN Vsetín | Všechna práva vyhrazena | o.evjak@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne