Výsledky mládeže za prosinec

Druhý adventní víkend se nesl ve znamení volejbalu. Všechna naše mládežnická družstva hrající v tomto roce krajskou soutěž se utkala pod vysokou sítí, bohužel ne úplně s dobrými výsledky.

Starší žačky A pod vedením Nadi Kamasové zajížděli do Uherského Hradiště, kde se jim během čtyř utkání podařilo vyhrát pouze jeden set.

Starší žačky B se tentokrát musely obejít bez trenérky Lenky Michálkové, která hrála utkání ve druhé lize žen. Holky potvrdily velkou bojovnost, i přes malý počet hráček se jim podařilo opět porazit celky z Brumova a Veselí a družstvu Uherského Hradiště sebrat set. Po celou sezonu se stále drží na krásném třetím místě!

Kadetky se v neděli, tentokrát již i s trenérkou Michálkovou, utkaly se silným celkem Zlína. V prvním setu favorita dokonale zaškočily a dokázaly mu sebrat teprve třetí set z deseti utkání. Další sety si již domácí tým pohlídal, i přesto odvedly holky bojovný a statečný výkon.

Juniorky vedené Helenou Veličkovou se v domácím prostředí střetly s celkem z Kroměříže. První zápas byl naprosto vyrovnaný, všechny sety se rozhodovaly až v úplném závěru a všechny skončily nejtěsnějším rozdílem dvou bodů. Kroměříž ukázal pevnější nervy a vyšší sebedůvěru a všechny koncovky rozhodl ve svůj prospěch. Druhé utkání bylo již v režii hostů, naše děvčata dokázala vzdorovat pouze v posledním setu, nicméně ani zde vítězství na svoji stranu nestrhla.

Žádné nadcházející události.

Posledních 30 dnů: 110 | Posledních 7 dnů: 15 | Poslední den: 2