VK AUSTIN Vsetín

Vítejte na stránkách volejbalového klubu
VK AUSTIN Vsetín
vkvsetin.sklub.cz

Starší žačky byly o víkendu úspěšné

Starší žačky byly o víkendu úspěšné

O uplynulém víkendu odehrála turnaje obě naše družstva starších žaček. V sobotu se uskutečnil turnaj skupiny C v Kroměříži. Družstvo trenérky Nadi Kamasové si v něm poradilo s celky z Rožnova a Kroměříže, kdy oba zápasy vyhrálo shodně 2:0. O vítězství v této skupině se strhl velký boj mezi našimi děvčaty a Valašským Meziříčím, o vítězi musel rozhodnout až tie-break. V něm se štěstí přiklonilo na stranu meziříčských dívek a tím si toto družstvo připsalo i celkové vítězství ve skupině.

Hned v neděli se utkaly dívky trenérky Lenky Michálkové na domácí palubovce ve skupině A s celky Zlína, Uherského Hradiště, Brumova a Veselí nad Moravou. Turnaj děvčata zvládla dobře, po překvapivé výhře v minulém kole nad celkem Zlína bohužel toto vítězství nezopakovala, i přesto po výhrách nad Brumovem a Veselím obsadila celkové třetí místo.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 18083
Posledních 30 dnů: 125 | Posledních 7 dnů: 36 | Poslední den: 1

© 2020 VK AUSTIN Vsetín | Všechna práva vyhrazena | o.evjak@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne