Starší žačky byly o víkendu úspěšné

O uplynulém víkendu odehrála turnaje obě naše družstva starších žaček. V sobotu se uskutečnil turnaj skupiny C v Kroměříži. Družstvo trenérky Nadi Kamasové si v něm poradilo s celky z Rožnova a Kroměříže, kdy oba zápasy vyhrálo shodně 2:0. O vítězství v této skupině se strhl velký boj mezi našimi děvčaty a Valašským Meziříčím, o vítězi musel rozhodnout až tie-break. V něm se štěstí přiklonilo na stranu meziříčských dívek a tím si toto družstvo připsalo i celkové vítězství ve skupině.

Hned v neděli se utkaly dívky trenérky Lenky Michálkové na domácí palubovce ve skupině A s celky Zlína, Uherského Hradiště, Brumova a Veselí nad Moravou. Turnaj děvčata zvládla dobře, po překvapivé výhře v minulém kole nad celkem Zlína bohužel toto vítězství nezopakovala, i přesto po výhrách nad Brumovem a Veselím obsadila celkové třetí místo.

Posledních 30 dnů: 153 | Posledních 7 dnů: 31 | Poslední den: 4